O nas

Austriacka firma Cross Biopharm ma długą historię. Od 1990 roku wprowadził na rynek dziesiątki produktów witaminowych, których skład proponują wewnętrzni specjaliści w dziedzinie medycyny. Każdy produkt Cross Biopharm jest wytwarzany zgodnie ze zdrową dietą. Nie zawiera żadnych konserwantów, emulgatorów ani innych szkodliwych substancji dla organizmu.

Przesłaniem Cross Biopharm jest harmonia ciała i natury. Każdy produkt ma 100% wegański skład. Rozumiemy, że nasze możliwości i wartości medycyny mają sens tylko wtedy, gdy są przekazywane ludziom z czystym zamiarem. Dlatego twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Charakterystyczną cechą naszej firmy jest profesjonalizm, nacisk na ekologię i innowacje. Wiara w ludzkość, nasz profesjonalny personel, czystość naszych produktów i ogólna filozofia Cross Biopharm zmuszają nas do dalszego rozwijania i ulepszania naszego portfolio każdego dnia. Ponieważ już od 1990 roku jest po prostu prawdą, że w dziedzinie zdrowia możesz na Cross Biopharm polegać.